top of page

בואו להתנדב!

אוהבי בעלי חיים?
הצטרפו למשפחת S.O.S חיות ותוכלו לסייע לנו באחד או יותר מהתחומים הבאים:

לעיתים שוהה בעל החיים במשפחה אומנת אשר אין באפשרותה להסיע אותו במידת הצורך (אל יום האימוץ או ממנו, לבדיקה אצל וטרינר וכיו"ב) במקרים אלה ואחרים אנו זקוקים מידי פעם לעזרה בהסעות קצרות של כלב או חתול.

מתנדבים בעלי רכב המוכנים לעזור לנו בתחום זה, מוזמנים להירשם לפרויקט Get Rexy - עוזרים בהסעות בעלי חיים על הדרך.

לפרטים נוספים ולמילוי טופס הרשמה

Get Rexy 

הורדה (2)_edited.jpg
Get Rexy

עמותת S.O.S חיות מקיימת את יום האימוץ הגדול במדינה בכל יום שבת ובכל מזג אוויר. כ 120 כלבים וחתולים מגיעים ליום האימוץ וכן עשרות מתנדבים שמגיעים לעזור.

המעוניינים להתנדב ולעזור בימי האימוץ או לקבל פרטים נוספים מתבקשים למלא פרטים פה >>> (הטופס עבור מתנדבים בני 18+. לגבי התנדבות ילדים יש פרטים בהמשך העמוד).

ניתן גם להגיע ישירות ביום שבת בין השעות 10:00-12:00 (יום האימוץ מתקיים עד 14:00) אל מתחם האימוץ שלנו בכפר שמריהו ולפנות במקום אל שולחן המתנדבים. חפשו ב-WAZE אס או אס חיות הרצליה. 

במידה וההתנדבות היא במסגרת מעורבות חברתית אין אפשרות להגיע ללא תיאום מראש. ראו מידע בהמשך העמוד.

למילוי טופס התנדבות לבני 18+

ימי אימוץ

חזי.jpeg
ימי אימץ

אירוח זמני של כלב או חתול בבית (לרוב למשך מספר ימים עד שבוע, בין ימי האימוץ שלנו). העמותה מספקת אוכל, טיפול וטרינרי במידת הצורך וכמובן הנחיה, ליווי והדרכה ככל הנדרש. בעל החיים זוכה לשהות זמנית  בתנאי בית עם מגע אנושי ואוהב. המתנדב המשמש  בית אומנה זוכה להיות חוליה חשובה בדרכו של בעל החיים למציאת בית מאמץ קבוע.

בכל סוף יום האימוץ בשבת אנחנו מחפשים משפחות אומנה לכלבים בוגרים ולגורים לשבוע. גם אם לא הספקנו לחזור אליכם ואתם פנויים השבוע לארח כלב לאומנה, נשמח אם תגיעו ליום האימוץ בשבת בסביבות 14:00. בוויז אס או אס חיות הרצליה. האומנה היא עד שבת הבאה ב 9:30

השאירו פה פרטים ונחזור אליכם

משפחת אומנה

משפחת אומנה

היחידה לחתולים של העמותה פועלת באופן שוטף ואינטנסיבי להצלתם ולרווחתם של חתולים ברחוב. היחידה מבצעת על בסיס יום יומי לכידות חתולים למטרת ביצוע ניתוחי עיקור/סירוס, מספקת שירותי חילוץ והצלה, מתחזקת תחנות האכלה רבות ומפעילה מרכז מיוחד לשיקום חתולים החיים ברחוב - חולים או פצועים. ניתן להתנדב ולסייע במסגרת היחידה במספר תחומים הנוגעים לטיפול בחתולים, כולל האכלה, עזרה בלכידות, עזרה בהסעות, בפרוייקט השיקום וכיו"ב.

לפרטים נוספים ומילוי טופס התעניינות

יחידת החתולים

WhatsApp Image 2021-04-09 at 16.09.54.jpeg
יחידת החתולים

היחידה לחינוך של העמותה מפעילה בשיתוף עם משרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה מדריכים מוסמכים (יועצים חינוכיים, רכזים חברתיים) הפועלים בבתי הספר, בהדרכת חדרי מורים וצוותי ניהול. במסגרת הפעילות החינוכית, מתקיימים לימודי העשרה ומועברות תכניות חינוכיות, הרצאות ופעילויות שונות בתחום, במספר רב של בתי ספר וגני ילדים ברחבי הארץ.  היחידה לחינוך גם מפעילה תוכנית חינוכית בשם "אהבה בין שתיים לארבע" בבתי ספר. אם יש לכם רקע בחינוך והדרכה ניתן להתנדב ביחידה לחינוך.

לפרטים נוספים ומילוי טופס התעניינות

יחידת החינוך

159583182.jpg
יחידת החינוך

מעורבות חברתית בעמותת S.O.S חיות:
העמותה קולטת כל שנה עשרות בני נוער וסטודנטים במסגרת פרוייקט מעורבות חברתית. יש לעמותה את כל האישורים הנדרשים לבתי הספר ולמכללות.  ההתנדבות היא בימי האימוץ שמתקיימים כל שבת בהרצליה או כמשפחת אומנה לשבוע בין ימי האימוץ. מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם.

 

אין אפשרות להתנדב בימי האימוץ ללא תיאום מראש. 

 

התנדבות כמשפחת אומנה - אפשר להגיע, גם ללא תיאום מראש, ביום שבת ב 14:00 ולקחת גור או כלב בוגר לאומנה לשבוע. יש לפנות לדפנה במקום. בוויז אס או אס חיות הרצליה.

לפרטים נוספים ומילוי טופס התעניינות

מעורבות חברתית

WhatsApp Image 2021-05-03 at 14.55.04.jpeg
מעורבות חברתית

העמותה מעודדת גם ילדים ונוער לבוא להתנדב ולתרום למען בעלי החיים. בעמותת S.O.S חיות ניתן לבוא להתנדב כבר מגיל 9 ביום האימוץ המרכזי שמתקיים בהרצליה בכל יום שבת.

 • אין צורך להירשם מראש.  יש להגיע ליום האימוץ שמתקיים בכל יום שבת ובכל מזג אוויר בהרצליה. יום האימוץ מתקיים בין השעות 10:00-14:00. אין להגיע לפני השעה 10:00. בוויז אס או אס חיות הרצליה.

 • יש לגשת לשולחן המתנדבים במקום להרשמה ולקבלת הדרכה. 

 • ילדים עד גיל 12 ילדים חייבים ליווי מבוגר במהלך כל יום האימוץ!

 • אין להגיע עם קפקפים ומכנסיים קצרים. רצוי נעליים סגורות.

לפרטים נוספים ומילוי טופס התעניינות

ילדים ונוער

ילדים ונוער

עזרה בקידום ימי האימוץ, גיוס מתנדבים ותרומות בדוכני הסברה בקניונים ומקומות בילוי מרכזיים. כל הכספים שנאספים מיועדים להצלת כלבים וחתולים חסרי בית.

אנו מחפשים מתנדבים שיכולים לעזור באיוש דוכני ההסברה ובהסעת ציוד לדוכן וחזרה (לרוב בימי שישי).

מעוניינים נא לפנות לדפנה במייל daphna@sospets.co.il

דוכני הסברה

דוכן בנמל 3.webp
דוכני הסברה
 • קידום ברשתות חברתיות בארץ ובחו"ל.

 • יחסי ציבור

 • צילום סטילס

 • צילום וידאו

 • עריכת וידאו

 • גיוס כספים

 • ועוד

התנדבות מקצועית

למידע ופרטים נוספים:  daphna@sospets.co.il

למילוי טופס התעניינות בהתנדבות

התנדבות מקצועית
bottom of page