בואו 

להתנדב

אם אתם אוהבי בעלי חיים, נשמח אם תצטרפו למשפחת S.O.S חיות ותוכלו לסייע לנו באחד או יותר מהתחומים הבאים:

משפחה אומנה, ימי אימוץ, יחידת החינוך, Get Rexy, יחידת החתולים, התנדבות ילדים ונוער, משרדי העמותה, דוכני הסברה והתנדבות מקצועית.

תחומי התנדבות:

get rexy 2 hadas.jpeg

לעיתים שוהה בעל החיים במשפחה אומנת אשר אין באפשרותה להסיע אותו במידת הצורך (אל יום האימוץ או ממנו, לבדיקה אצל וטרינר וכיו"ב) במקרים אלה ואחרים אנו זקוקים מידי פעם לעזרה בהסעות קצרות של כלב או חתול.

 

מתנדבים בעלי רכב המוכנים לעזור לנו בתחום זה, מוזמנים להירשם לפרוייקט Get Rexy - עוזרים בהסעות בעלי חיים על הדרך....

כרמלה וילדים מתנדבים מרובע גדול.jpg

היחידה לחינוך של העמותה מפעילה בשיתוף עם משרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה מדריכים מוסמכים (יועצים חינוכיים, רכזים חברתיים) הפועלים בבתי הספר, בהדרכת חדרי מורים וצוותי ניהול. במסגרת הפעילות החינוכית, מתקיימים לימודי העשרה ומועברות תכניות חינוכיות, הרצאות ופעילויות שונות בתחום, במספר רב של בתי ספר וגני ילדים ברחבי הארץ. אם יש לכם רקע בחינוך והדרכה ניתן להתנדב ביחידה לחינוך.

חתול משרד.jpg
משרדי העמותה

עזרה אדמינסטרטיבית ומענה לפניות טלפוניות במגוון נושאים לרבות במוקד האבידות ומציאות של S.O.S חיות. ההתנדבות היא במשרדי העמותה ברמת אביב, כ 2-3 שעות פעם בשבוע.  ההתנדבות היא ללא בעלי חיים.

WhatsApp Image 2019-10-27 at 12.34.45.jp

אירוח זמני של כלב או חתול בבית (לרוב למשך מספר ימים עד שבוע, בין ימי האימוץ שלנו). העמותה מספקת אוכל, טיפול וטרינרי במידת הצורך וכמובן הנחיה, ליווי והדרכה ככל הנדרש. בעל החיים זוכה לשהות זמנית  בתנאי בית עם מגע אנושי ואוהב. 
המתנדב המשמש  בית אומנה זוכה להיות חוליה חשובה בדרכו של בעל החיים למציאת בית מאמץ קבוע.

מלאני וילדים מתנדבים.JPG

מעורבות חברתית בעמותת S.O.S חיות:
העמותה קולטת כל שנה עשרות נערים ונערות במסגרת פרוייקט מחוייבות אישית ומעורבות חברתית. יש לעמותה את כל האישורים הנדרשים לבתי הספר ולמכללות. להרשמה יש ללמלא את הטופס בכפתור "פרטים נוספים".

כל המתנדבים בימי האימוץ חייבים להגיע עם תעודת תו ירוק או בדיקת קורונה שלילית עדכנית.

כלב מחשב.jpg
התנדבות מקצועית

*יחסי ציבור ופרסום קידום ברשתות   חברתיות בארץ ובחו"ל.

*צילום סטילס

*צילום וידאו

*עריכת וידאו
למעוניינים נא לפנות לדפנה במייל daphna@sospets.co.il

 

*גיוס כספים וטלמרקטינג
למעוניינים נא לפנות אל

ארנון במייל arnon@sospets.co.il 
 

בטהובן.jpg
ימי אימוץ

עמותת S.O.S חיות מקיימת 2 ימי אימוץ בכל סוף שבוע - בימי שישי  מתקיים יום אימוץ לחתולים בלבד ברמת אביב  ובימי שבת מתקיים יום האימוץ הגדול במדינה לכלבים ולחתולים במתחם האימוץ של העמותה בכפר שמריהו. 

 

המעוניינים להתנדב ולעזור בימי האימוץ המתקיימים או לקבל פרטים נוספים לגבי העזרה הנדרשת בהם, מתבקשים ליצור קשר במייל daphna@sospets.co.il

כל המתנדבים בימי האימוץ חייבים להגיע עם תעודת תו ירוק או בדיקת קורונה שלילית עדכנית.

 

ניתן גם להגיע ישירות ביום שבת בין השעות 10:00-12:00 (יום האימוץ מתקיים עד 14:00) אל מתחם האימוץ שלנו בכפר שמריהו ולפנות במקום אל שולחן המתנדבים. חפשו ב-WAZE אס או אס חיות הרצליה. 

באך והבן של דניאל.jpeg

עמותת S.O.S  חיות מעודדת גם ילדים ונוער לבוא להתנדב ולתרום למען בעלי החיים. בעמותת S.O.S חיות ניתן לבוא להתנדב כבר מגיל 10 ביום האימוץ המרכזי שמתקיים בהרצליה בכל יום שבת. אין צורך להירשם מראש, אלא להגיע ליום האימוץ בשבתות בהרצליה בין השעות 10:00-12:00. אחרי השעה 12:00 לא יתקבלו מתנדבים חדשים. יום האימוץ מתקיים עד 14:00. 

יש לגשת לשולחן המתנדבים בכניסה ולהירשם במקום.

ילדים עד גיל 12 ילדים חייבים ליווי מבוגר במהלך כל יום האימוץ!

כל המתנדבים בימי האימוץ חייבים להגיע עם תעודת תו ירוק או בדיקת קורונה שלילית עדכנית.

WhatsApp Image 2021-07-06 at 17.26.07.jpeg

היחידה לחתולים של העמותה פועלת באופן שוטף ואינטנסיבי להצלתם ולרווחתם של חתולים ברחוב. היחידה מבצעת על בסיס יום יומי לכידות חתולים למטרת ביצוע ניתוחי עיקור/סירוס, מספקת שירותי חילוץ והצלה, מתחזקת תחנות האכלה רבות ומפעילה מרכז מיוחד לשיקום חתולים החיים ברחוב - חולים או פצועים. ניתן להתנדב ולסייע במסגרת היחידה במספר תחומים הנוגעים לטיפול בחתולים, כולל האכלה, עזרה בלכידות, עזרה בהסעות, בפרוייקט השיקום וכיו"ב.

דוכן בנמל 3.jpg
דוכני הסברה

עזרה בקידום ימי האימוץ, גיוס מתנדבים ותרומות בדוכני הסברה בקניונים ומקומות בילוי מרכזיים. כל הכספים שנאספים מיועדים להצלת כלבים וחתולים חסרי בית.
אנו מחפשים מתנדבים שיכולים לעזור באיוש דוכני ההסברה  ובהסעת ציוד לדוכן וחזרה (לרוב בימי שישי). מתאים גם לבני נוער במסגרת "מחוייבות אישית".

צילום ועריכה:יובל חביב