יחידת החתולים

בכל שנה מתים ברחובות מדינת ישראל מאות אלפי חתולי רחוב. מאכילי חתולי הרחוב מכירים היטב את סבלם ומצוקתם  והפתרון לבעיה טמון במניעת התרבותם.  אנו מזמינים אתכם להצטרף לפרויקט של לכידה ועיקורים, המאפשר לאנשים פרטיים פרטיים, ועדי בתים, עסקים, עיריות ורשויות מקומיות, לעקר ולסרס את חתולי הרחוב, בדרך הומנית ובמחירים מסובסדים.

מהיום לעזור לחתולי הרחוב בקלות באמצעות פנייה ליחידת החתולים בעמותת S.O.S חיות, וליהנות מכל היתרונות:

  • לכידה מקצועית והומאנית

  • עיקור וסירוס על ידי טובי הווטרינרים, בתנאי היגיינה קפדניים

  • טיפול רפואי ואשפוז במידת הצורך

  • חילוץ חתולים לכודים

  • נוחות- נציגי העמותה יחזירו את החתולים למקום ממנו נלקחו

  • מחירים מסובסדים 

 

עיקור החתולים ומניעת התרבותם יביא לשיפור ניכר באיכות החיים, הן שלהחתולים והן של התושבים, ויאפשר חיסכון בעלויות המזון והטיפולים הרפואיים.

 

לפרטים נוספים והזמנות שלחו הודעה ל: 054-2097222

או התקשרו למשרדי העמותה: 03-7441010

 

יחידת החתולים בעמותת S.O.S חיות, מנוהלת ע"י נטלי סימנוב ומספקת שלל פתרונות לטיפול, עיקור ואימוץ חתולי הרחוב בישראל. בינואר 2016 פתחה העמותה מרפאת עיקורים ייעודית לחתולי הרחוב. מרפאת העיקורים של S.O.S חיות מעקרת כ- 100 חתולים בשבוע . מחיר העיקורים והלכידה מסובסד ואטרקטיבי ותלוי במספר החתולים ובמרחק מהמרפאה. 

נטלי סימונוב, מנהלת יחידת החתולים ב S.O.S חיות: " המרפאה עבורנו זה חלום שמתגשם. אחרי שנים בהם רק העזנו לחלום, היום החלום הופך למציאות. מרפאת העיקורים תעזור לנו לשנות את המציאות הקשה ונוכל לעזור גם במקומות קשים ולעקר כמות רבה יותר של חתולי רחוב ". נטלי יוצאת כל יום מוקדם בבוקר, לוכדת חתולי רחוב ומביאה אותם למרפאת העיקורים. חתולים חולים או פצועים מובאים מיד לטיפול ווטרינרי ובמידת הצורך מאשפזים אותם לשיקום וטיפול עד להחלמתם.  חתולים ידידותיים וגורים מובאים לימי האימוץ של אס.או.אס חיות למציאת בית מאמץ.

 


 

כיצד אנחנו נוכל לעזור לחתולי הרחוב בחורף?

מזון

בחורף החתולים צורכים מזון כ-50% יותר מאשר בקיץ כדי לאגור אנרגיה שתעזור להם לשמור על חום הגוף. מאכילי החתולים צריכים להיות מודעים לעובדה זו ולתת יותר מזון בתקופת החורף.  בנוסף, כל אחד מאתנו יכול למצוא מקום יבש ומוסתר ליד הבית ולדאוג לפינת האכלה. 

פציעות ומחלות

אנו רוצים להסב את תשומת לב הציבור ולבקש שבמידה ונתקלו בחתול פצוע או שנראה חולה וסובל לא להתעלם ממנו ומסבלו. ישנם וטרינרים רבים שמוכנים לטפל בחתולי רחוב במחירים מסובסדים. אם מצאתם חתול פצוע נוכל להפנותכם לבדיקה חינם אצל וטרינר,
לפרטים: 03-7441010

מים

גם בחורף חשוב לדאוג לצלוחית מים ליד המזון ולהחליף את המים לפחות אחת ליום.

אימוץ

חשוב וצריך לעודד אימוץ חתול . זו חיה מדהימה וכיפית והטיפול בה לא קשה.
לחצו כאן לראות תמונות חתולים מתוקים לאימוץ.

מקום מסתור

נדמה לנו שהחתולים "מסתדרים", אך לא כך הוא: חתולים רבים לא מצליחים למצוא מקום מסתור יבש בחורף. מפליא לצפות בחתולים רטובים ורועדים מקור אחרי לילה או יום גשום, אך זאת עובדה. אפשר בקלות לבנות מקרטון פינת מסתור לחתול, לרפד אותה בסדינים או בגדים ישנים ולשים במקום יבש ומוסתר. נוכל לראות שמהר מאוד יתכרבל שם חתול בר מזל... כדאי להחליף את הקרטון בחדש כשיירטב. למידע והוראות הכנה לחצו כאן >>>

עיקור וסירוס

יש לנו הרבה הצעות שיצמצמו את אוכלוסיית חתולי הרחוב וימנעו מהם סבל. חשוב להפעיל לחץ על הרשויות העירוניות לעקר ולסרס את חתולי הרחוב. ניתן גם להתגייס מספר שכנים ולעקר באופן עצמאי את החתולים בסביבת המגורים בעזרת לוכדי חתולים.
למידע נוסף >>>

סכנות

חתולי הרחוב אוהבים להתחמם ליד מנוע הרכב. לעיתים קרובות הם נכנסים אל תוך המנוע לכן חשוב מאוד לתת דפיקה על מכסה המנוע לפני שנכנסים לרכב ומתניעים אותו. חשוב במיוחד בתקופת החורף!!!

WhatsApp Image 2019-10-29 at 12.24.24
WhatsApp Image 2019-10-29 at 12.24.24

Describe your image

press to zoom
שליימה2
שליימה2

press to zoom
סקיילר1
סקיילר1

Describe your image

press to zoom
WhatsApp Image 2019-10-29 at 12.24.24
WhatsApp Image 2019-10-29 at 12.24.24

Describe your image

press to zoom
1/5