קליטת כלבים מהסגרים 

המצב ברוב ההסגרים העירוניים בכי רע. הצפיפות נוראית, המחלות מתפשטות, ועוד לא התחלנו לדבר על הסבל הנפשי. כלבים לא צריכים לחיות בכלוב מאחורי סורגים ולכן אנו עושים מאמצים גדולים לקלוט את הכלבים ולמצוא להם בתים מאמצים.

בואו לעזור לנו בהתנדבות, אימוץ או תרומה ובעזרתכם נעזור להם.

הכלבים שנקלטו מהסגרים מגיעים לימי האימוץ הקבועים של עמותת S.O.S חיות שמתקיימים כל יום שישי ברמת אביב וכל יום שבת בהרצליה. 

 

בכל שנה נקלטים בהסגרים ובכלביות עשרות אלפי כלבים משוטטים והם חיים שם לרוב בתנאים קשים מאוד. סובלים מקור ורטיבות בחורף, מחום נוראי בקיץ, לא תמיד יש מספיק מזון וחיסונים זו המלצה בלבד...   רבים מהם מוצאים שם את מותם , בגלל חוסר מקום,  בגלל חוסר תקציב ובגלל מחלות ותנאים לא ראויים.  בשנת 2014 למשל, הומתו בישראל מעל 60,000 כלבים שנמצאו בחסות ובאחריות הרשויות והמדינה.

 

כבר שנים רבות S.O.S  חיות קולטת מידי שבוע כלבים מהסגרים עירוניים מהצפון הרחוק ועד אילת. כלבות וגורים שמגיעים להסגר אין להם שם הרבה סיכוי ואנו עושים את כל המאמצים לקלוט אותם. פעמים רבות יש צורך בטיפולים רפואיים, מזון רפואי ושיקום לפני שאפשר למצוא להם בית.

מהי משפחת אומנה?

משפחת אומנה היא משפחה שפותחת את ביתה באופן זמני לכלב או לחתול בין ימי האימוץ שלנו, או לתקופת שיקום לפני ימי האימוץ.  המשפחה מעניקה לו חום, אהבה וטיולים, ואנחנו דואגים למזון, ציוד, טיפולים וטרינרים ועוד. אין לנו כלביה כך שכל בית שפותח את דלתותיו לכלב מציל אותו. 

מי מתאים לשמש כאומנה?

כל מי שיש לו מקום בלב. אם אתם לא פנויים להתחייבות ארוכה של אימוץ, לא יודעים עם תוספת תמידית של כלב למשפחה היא בשבילכם, או סתם רוצים לארח כלב נוסף לזמן קצר (כשבוע), ופנויים לטייל עם חבר חדש שלוש פעמים ביום , אתם מתאימים!

אני רוצה לעזור, מה הלאה?

שמחים שהצעתם!
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטל' 03-7441010 או דרך הטופס הבא:

Success! Message received.

הכלבים שמחכים בדלת...