הצלת כלבי הדרום

עשרות אלפי כלבים משוטטים נמצאים בדרום הארץ. רבים מהם מסביב לפזורה הבדואים ובשטחים פתוחים. דרום הארץ מלא בכלבים חסרי בית אך יש שם מעט מאוד מאמצים. עמותת S.O.S חיות קולטת כל שבוע כלבים מהסגרים בדרום הארץ - מאילת, באר שבע, שדרות, אשקלון ועוד, מטפלת בהם ומוצאת בתים מאמצים דרך ימי האימוץ של העמותה.

בואו לעזור לנו בהתנדבות, אימוץ או תרומה ובעזרתכם נעזור להם.

כלבי הדרום מגיעים לימי האימוץ הקבועים של עמותת S.O.S חיות שמתקיימים כל יום שבת בהרצליה, בין השעות 10:00-14:00. בוויז אס או אס חיות הרצליה.

 

מצב הכלבים המשוטטים וחסרי הבית בדרום הארץ קשה מאוד. ישנם כלבים רבים ללא בעלים, ישנם מעט מאוד אימוצים ויחסית הרבה נטישות. הדרום הוא ממש "מערב פרוע לכלבים". יש הבדל של שמיים וארץ בין מה שקורה במרכז לבין מה שקורה בדרום .  אין מענה ומשאבים לעמותות בדרום וההסגרים בקושי מצליחים למצוא מאמצים. 

הכלבים בדרום הארץ, כמו כלבים נטושים בכל הארץ, מגיעים בסופו של דבר לכלביות ולהסגרים העירוניים. חלק מהכלבים בדרום אינם נתפסים, אלא מסתובבים בלהקות סביב הפזורה הבדואים ובשטחים פתוחים.

רוב האנשים מקבלים את מצבם האומלל של הכלבים בדרום כמובן מאליו וכבלתי ניתן לשינוי ולעיתים בלבד מקדישים מחשבה או תשומת לב לכלב משוטט ועזוב.עזרו לנו להציל את כלבי הדרום.

מהי משפחת אומנה?

משפחת אומנה היא משפחה שפותחת את ביתה באופן זמני לכלב או לחתול בין ימי האימוץ שלנו, או לתקופת שיקום לפני ימי האימוץ.  המשפחה מעניקה לו חום, אהבה וטיולים, ואנחנו דואגים למזון, ציוד, טיפולים וטרינרים ועוד. אין לנו כלביה כך שכל בית שפותח את דלתותיו לכלב מציל אותו. 

מי מתאים לשמש כאומנה?

כל מי שיש לו מקום בלב. אם אתם לא פנויים להתחייבות ארוכה של אימוץ, לא יודעים עם תוספת תמידית של כלב למשפחה היא בשבילכם, או סתם רוצים לארח כלב נוסף לזמן קצר (כשבוע), ופנויים לטייל עם חבר חדש שלוש פעמים ביום , אתם מתאימים!

אני רוצה לעזור, מה הלאה?

שמחים שהצעתם!
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטל' 03-7441010 

הכלבים שמחכים בדלת...