התנדבות עם כלבים
יום אימוץ כלבים
אימוץ כלבים בתל אביב
אימוץ כלבים בכפר שמריהו
אימוץ כלבים ברמת השרון

בואו

להתנדב

אם אתם אוהבי בעלי חיים, נשמח אם תצטרפו למשפחת S.O.S חיות ותוכלו לסייע לנו באחד או יותר מהתחומים הבאים:

WhatsApp Image 2019-05-07 at 14.31.23_ed

:התנדבות כמשפחת אומנה

  אירוח זמני של כלב או חתול בבית (לרוב למשך מספר ימים עד שבוע, בין ימי האימוץ שלנו). העמותה מספקת אוכל, טיפול וטרינרי במידת הצורך וכמובן הנחיה, ליווי והדרכה ככל הנדרש. בעל החיים זוכה לשהות זמנית  בתנאי בית עם מגע אנושי ואוהב.   המתנדב המשמש  בית אומנה זוכה להיות

חוליה חשובה בדרכו של בעל החיים למציאת בית מאמץ

קבוע

 

התנדבות בימי האימוץ:
עמותת S.O.S חיות מקיימת 4 ימי אימוץ בכל סוף שבוע - בימי שישי ברמת אביב וברמת השרון ובימי שבת במתחם האימוץ של העמותה בכפר שמריהו, ליד שדה התעופה של הרצליה. בזכות המתנדבים שלנו אנו מצליחים לקיים ימי אימוץ מוצלחים שנים רבות. אתם יכולים להתנדב כיועצי אימוץ, בעמדות הרישום, בחנות, בצילומים ועוד. 

 

המעוניינים להתנדב ולעזור בימי האימוץ המתקיימים או לקבל פרטים נוספים לגבי העזרה הנדרשת בהם, מתבקשים ליצור קשר עם דפנה בטלפון 03-6416797 או במייל daphna@sospets.co.il.

 

ניתן גם להגיע ישירות ביום שבת בין השעות 10:00-12:00 (יום האימוץ מתקיים עד 14:00) אל מתחם האימוץ שלנו בכפר שמריהו ולפנות במקום אל שולחן המתנדבים. חפשו ב-WAZE אס או אס חיות הרצליה. 

התנדבות בימי אימוץ
 

התנדבות בפרוייקט Get Rexy - הסעות בעלי חיים: 
לעיתים שוהה בעל החיים במשפחה אומנת אשר אין באפשרותה להסיע אותו במידת הצורך (אל יום האימוץ או ממנו, לבדיקה אצל וטרינר וכיו"ב) במקרים אלה ואחרים אנו זקוקים מידי פעם לעזרה בהסעות קצרות של כלב או חתול.

 

מתנדבים בעלי רכב המוכנים לעזור לנו בתחום זה, מוזמנים להירשם לפרוייקט Get Rexy - עוזרים בהסעות בעלי חיים על הדרך....

press to zoom
press to zoom
press to zoom
get rexy
 
 

התנדבות בדוכני הסברה:

עזרה בקידום ימי האימוץ, גיוס מתנדבים ותרומות בדוכני הסברה בקניונים ומקומות בילוי מרכזיים. כל הכספים שנאספים מיועדים להצלת כלבים וחתולים חסרי בית.
אנו מחפשים מתנדבים שיכולים לעזור באיוש דוכני ההסברה  ובהסעת ציוד לדוכן וחזרה (לרוב בימי שישי). מתאים גם לבני נוער במסגרת "מחוייבות אישית".

התנדבות במשרדי העמותה: 
עזרה אדמינסטרטיבית ומענה לפניות טלפוניות במגוון נושאים לרבות במוקד האבידות ומציאות של S.O.S חיות. ההתנדבות היא במשרדי העמותה ברמת אביב, כ 2-3 שעות פעם בשבוע.  ההתנדבות היא ללא בעלי חיים, פרט לחתולת המשרד בת ה 18....

התנדבות בימי הסברה


לפרטים נוספים: דפנה 03-6416797 | daphna@sospets.co.il

 

התנדבות ביחידה לחתולים

היחידה לחתולים של העמותה פועלת באופן שוטף ואינטנסיבי להצלתם ולרווחתם של חתולים ברחוב. היחידה מבצעת על בסיס יום יומי לכידות חתולים למטרת ביצוע ניתוחי עיקור/סירוס, מספקת שירותי חילוץ והצלה, מתחזקת תחנות האכלה רבות ומפעילה מרכז מיוחד לשיקום חתולים החיים ברחוב - חולים או פצועים. ניתן להתנדב ולסייע במסגרת היחידה במספר תחומים הנוגעים לטיפול בחתולים, כולל האכלה, עזרה בלכידות, עזרה בהסעות, בפרוייקט השיקום וכיו"ב.

:לפרטים נוספים

ניתן לשלוח הודעה לנטלי

בטלפון 054-2097222

natalismnv@gmail.com או במייל

 

התנדבות ביחידה לחינוך

היחידה לחינוך של העמותה מפעילה בשיתוף עם משרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה מדריכים מוסמכים (יועצים חינוכיים, רכזים חברתיים) הפועלים בבתי הספר, בהדרכת חדרי מורים וצוותי ניהול. במסגרת הפעילות החינוכית, מתקיימים לימודי העשרה ומועברות תכניות חינוכיות, הרצאות ופעילויות שונות בתחום, במספר רב של בתי ספר וגני ילדים ברחבי הארץ. אם יש לכם רקע בחינוך והדרכה ניתן להתנדב ביחידה לחינוך.

בנושאים הקשורים לחינוך והדרכה, ניתן לפנות אל ארנון במייל arnon@sospets.co.il או בטלפון 03-7441349.

 

התנדבות ילדים ונוער:
עמותת S.O.S  חיות מעודדת גם ילדים ונוער לבוא להתנדב ולתרום למען בעלי החיים. בעמותת S.O.S חיות ניתן לבוא להתנדב כבר מגיל 6 ביום האימוץ המרכזי שמתקיים בהרצליה בכל יום שבת. אין צורך להירשם מראש, אלא להגיע ליום האימוץ בשבתות בהרצליה בין השעות 10:00-12:00. אחרי השעה 12:00 לא יתקבלו מתנדבים חדשים.  

יש לגשת לשולחן המתנדבים בכניסה ולהירשם במקום.

ילדים עד גיל 12 ילדים חייבים ליווי מבוגר במהלך כל יום האימוץ!

 

מעורבות חברתית בעמותת S.O.S חיות:
העמותה קולטת כל שנה מעל 100 נערים ונערות במסגרת פרוייקט מחוייבות אישית ומעורבות חברתית. יש לעמותה את כל האישורים הנדרשים לבתי הספר ולמכללות.


לפרטים ולהרשמה מלאו פרטים פה >>>>>
 

התנדבות עם כלבים
 
 
התנדבות עם כלבים sos

התנדבות מקצועית

גיוס כספים וטלמרקטינג 

למעוניינים נא לפנות אל

ארנון במייל arnon@sospets.co.il 
 

צילום סטילס

צילום וידאו

עריכת וידאו

למעוניינים נא לפנות 

לדפנה במייל

daphna@sospets.co.il


 

יחסי ציבור ופרסום 
קידום ברשתות חברתיות
בארץ ובחו"ל
.
 

למעוניינים נא לפנות לדפנה במייל daphna@sospets.co.il

צילום ועריכה:יובל חביב