"אמצו מרחוק" ועזרו לנו 
לממן עבורם עלות פנסיון מפנק  

עמותת  S.O.S חיות קולטת מידי שבוע עשרות כלבים  מהסגרים עירוניים, מבסיסי צה"ל, מכפרים ערביים ומשטחים פתוחים.  מרבית הכלבים זוכים למצוא בית בימי האימוץ שלנו. אך לצערנו, ישנם כלבים שגורלם שונה וקשה מאוד למצוא להם בית מאמץ.  חלקם מבוגרים וחלקם נשכנים או עם בעיות התנהגות אחרות. 
 

אנו מקווים שכל אחד מהם ימצא את הבית המושלם עבורו ועד אז נדאג להם לתנאי מחיה טובים בפנסיון איכותי בו יוכלו להזדקן בכבוד.


 

"לאימוץ מרחוק לחצו כאן ובחרו תרומה חודשית לפרויקט "הכלבים שנשארו מאחור

הכירו אותנו

בלחיצה על התמונה תגיעו ללינק בו ניתן לראות מידע ותמונות נוספות על הכלב/ה

 

כלבים לא מעטים זוכים למצוא בית מהר יחסית. אלו הם ברי המזל.  אבל לצערנו, יש קבוצה גדולה של כלבים שמחפשים בית חודשים ארוכים, ולעיתים גם שנים. הם חיים בפנסיון שעמותת S.O.S חיות מממנת, הם טובים עם המטפלים הקבועים שלהם, אך גם צריכים את הזמן שלהם להיפתח ולקבל ביטחון בסביבה חדשה. חלקם מפוחדים ומתחבאים , חלקם נלחצים ויכולים לנהום או לחשוף שיניים ורובם לא מגיעים לימי האימוץ הקבועים בגלל ההמולה והלחץ, אבל גם להם מגיע בית!

אנחנו פונים אליכם, למאמצים בעלי ניסיון עם כלבים, שיש בליבכם חמלה, וסבלנות לאמץ כלב, שעבר כבר לא מעט בחייו . ליווי מאלף מטעם העמותה מובטח. התמורה היא כל כך ענקית:  אהבה, נאמנות אין סופית וחברות אמיתית שתקבלו מהכלבים המדהימים האלה. כולנו תקווה כי הכלבים שנשארו מאחור יחגגו את ראש השנה בביתם החדש.

​​

מרבית הכלבים אינם מגיעים לימי האימוץ הרגילים והמפגש איתם יערך באמצע השבוע בסביבה שקטה ולא מלחיצה. ליווי מאלף מובטח לכל המאמצים. לאימוץ באמצע השבוע  צלצלו אלינו: 03-7441010

משפחת אומנה לכלבים שנשארו מאחור

משפחת אומנה היא משפחה שפותחת את ביתה באופן זמני לארח את הכלבים התקועים. ליווי מאלף ינתן לפי הצורך. אלו כלבים שמחפשים אומנות לתקופה ארוכה יחסית .   המשפחה תעניק לוביטחון,  חום, אהבה, טיולים ותרגילו לחיים בבית. אנחנו דואגים למזון, ציוד, טיפולים וטרינרים ועוד. 

אני רוצה לעזור, מה הלאה?

שמחים שהצעתם!
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטל' 03-7441010 או מלאו פרטים פה באתר >>>>

הכלבים שאף אחד לא רוצה... גם להם מגיע בית.

 

בואו לאמץ 

בחסות:
cropped-logo_big_ver_1.png
logomilatinisraele_large.png

אס.או.אס חיות
(האגודה למען בעלי חיים (ע"ר

רח' טאגור 38 , במרכז המסחרי

תל אביב 69203

03-7441111, 03-7441010 :טל

03-7440384 :פקס

office@sospets.co.il :מייל

© 2019 by SOSPets