03-7441010/1111      
Main Logo - SOS PETS
 

התנדבות

רק בזכות המתנדבים שלנו אנו מצליחים להגדיל את הפעילות שלנו והעזרה
לכלבים ולחתולים חסרי בית. נשמח אם תצטרפו אלינו למשפחת S.O.S חיות
ולסייע לנו באחד או יותר מהתחומים הבאים:

משפחת אומנה:

אירוח זמני של כלב או חתול בבית (לרוב למשך מספר ימים עד שבוע, בין ימי האימוץ שלנו). העמותה מספקת אוכל, טיפול וטרינרי במידת הצורך וכמובן הנחיה, ליווי והדרכה ככל הנדרש. בעל החיים זוכה לשהות זמנית בתנאי בית עם מגע אנושי ואוהב. המתנדב המשמש כבית אומנה זוכה להיות חוליה חשובה בדרכו של בעל החיים למציאת בית מאמץ קבוע.  

ימי האימוץ:

עמותת S.O.S חיות מקיימת שני ימי אימוץ בכל סוף שבוע - בימי שישי במשרדי העמותה ברח' טאגור 38 ובימי שבת במתחם האימוץ של העמותה בכפר שמריהו, ליד שדה התעופה של הרצליה. בזכות המתנדבים שלנו אנו מצליחים לקיים ימי אימוץ מוצלחים שנים רבות. אתם יכולים להתנדב כיועצי אימוץ, בעמדות הרישום, בחנות, בצילומים ועוד. 

המעוניינים להתנדב יכולים גם להגיע ישירות ביום שבת אל מתחם האימוץ שלנו בכפר שמריהו ולפנות במקום לשולחן המתנדבים או לדפנה.. 

הסעות

לעיתים שוהה בעל החיים במשפחה אומנת אשר אין באפשרותה להסיע אותו במידת הצורך (אל יום האימוץ או ממנו, לבדיקה אצל וטרינר וכיו"ב) במקרים אלה ואחרים אנו זקוקים מידי פעם לעזרה בהסעות קצרות של כלב או חתול. מתנדבים בעלי רכב המוכנים לעזור לנו בתחום זה, מוזמנים ליצור קשר עם משרד העמותה בטלפון 03-7441010 או במייל office@sospets.co.il.

מענה במוקד הטלפוני ועזרה במשרד: 

מענה לפניות טלפוניות במגוון נושאים לרבות במוקד האבידות ומציאות של אס.או.אס חיות. ההתנדבות היא במשרדי העמותה ברמת אביב, 3-4 שעות פעם בשבוע.  

דוכני הסברה: 

עזרה בקידום ימי האימוץ, גיוס מתנדבים ותרומות בדוכני הסברה בקניונים ומקומות בילוי מרכזיים. כל הכספחם שנאספים מיועדים להצלת כלבים וחתולים חסרי בית.

היחידה לחתולים: 

היחידה לחתולים של העמותה פועלת באופן שוטף ואינטנסיבי להצלתם ולרווחתם של חתולים ברחוב. היחידה מבצעת על בסיס יום יומי לכידות חתולים למטרת ביצוע ניתוחי עיקור/סירוס, מספקת שירותי חילוץ והצלה, מתחזקת תחנות האכלה רבות ומפעילה מרכז מיוחד לשיקום חתולים החיים ברחוב - חולים או פצועים.

 

ניתן להתנדב ולסייע במסגרת היחידה במספר תחומים הנוגעים לטיפול בחתולים, כולל האכלה, עזרה בלכידות, עזרה בהסעות וכיו"ב.

היחידה לחינוך: 

היחידה לחינוך של העמותה מפעילה בשיתוף עם משרד החינוך והמשרד להגנת הסביבה מדריכים מוסמכים (יועצים חינוכיים, רכזים חברתיים) הפועלים בבתי הספר, בהדרכת חדרי מורים וצוותי ניהול. במסגרת הפעילות החינוכית, מתקיימים לימודי העשרה ומועברות תכניות חינוכיות, הרצאות ופעילויותשונות בתחום, במספר רב של בתי ספר וגני ילדים ברחבי הארץ. בנושאים הקשורים לחינוך והדרכה, ניתן לפנות אל ארנון במייל arnon@sospets.co.il .

התנדבות ילדים ונוער:  

  • עמותת S.O.S חיות מעודדת גם ילדים ונוער לבוא להתנדב ולתרום למען בעלי החיים.
  • ילדים מגיל 6 יכולים לבוא להתנדב ביום האימוץ המרכזי שלנו שמתקיים בכל שבת בכפר שמריהו ליד שדה התעופה של הרצליה.
  • עד גיל 12 חובה ליווי הורים.
  • יום האימוץ מתקיים בשעות 10:00-14:00. אין צורך להירשם מראש. ההרשמה היא בשולחן המתנדבים בפעם הראשונה שתגיעו. שם תמלאו טפסים (ילד + הורה יחדיו), הילדים יקבלו הסבר ויתחילו להתנדב. 
  • תפקיד הילדים המתנדבים ביום האימוץ זה לשבת עם הכלבים לאימוץ, ללטף אותם, לשחק איתם ולעזור להם לעבור את יום האימוץ בקלות. 

לחצו כאן לסרטון על הנוער שמתנדב ב S.O.S חיות 

 

 

 

מחוייבות אישית בעמותת S.O.S חיות:

העמותה קולטת כל שנה מעל 100 נערים ונערות
במסגרת פרוייקט מחוייבות אישית בכיתות י', י"א וי"ב.

ניתן גם להשלים שעות בתקופת החופש הגדול.


ילדים ממחוייבות אישית עוזרים בימי האימוץ,
בדוכני הסברה, בצילומים ועריכת סרטונים,
בניהול האינסטגרם, עבודות משרדיות ועוד.

 

 

 

 

 

 

 

 

להתנדבות ולפרטים נוספים נא לפנות לדפנה

daphna@sospets.co.il

03-6416797

 

 

 

 

 

 

 

 

שמור במועדפים
הדפס
הפנינג אימוץ ימי אימוץ באנר מעוניינים לאמץ באנר מעוניינים למסור
באנר התנדבות
באנר תרומות
באנר חתולי רחוב

לה קט

באנר זו ארץ זו
אינטרנט פולפאוור חברת בניית אתרים
באנר ג'ונגל, וטקס

באנר גלר נסיס